Fotozajezdnia.pl
Użytkownik
Hasło
Zapomniałem hasła
Rejestracja
Nasza fotogaleria wykorzystuje pliki cookie.
Więcej informacji
OK
Galeria
Blog
Forum
Skocz do treści
Najlepsze zdjęcia
Nowe zdjęcia
Kategorie
Komunikacja w Krakowie
Komunikacja w Polsce
Komunikacja na Świecie
Imprezy komunikacyjne i kolejowe
Kolej
Lotnictwo
Różne
Zaawansowane szukanie
Zdjęcie tygodnia
Zdjęcie komunikacyjne
Белкоммунмаш 60102 #605
Autor:
robcio2262
Brak zdjęcia
Zobacz pozostałe
Mapa strony
Linki
Lista użytkowników
Regulamin
O nas
Ostatnia aktywność:
13:14
kmk
10:44
robcio2262
08:46
Sudi
03:19
SoPelek
00:21
grzmen96
23:59
Sędzia Czesław
22:30
Krzysiek3
21:05
lesiu88
21:03
Laweta
19:19
snaczu
Skocz do menu
Pravs
Data przyłączenia:
01.05.2013
Ostatnia aktywność:
06.08.2025
Komentarzy:
12
Średnia otrzymanych ocen:
0,00
(0 głosów)
Zdjęcia
Brak zdjęć
Ostatnie komentarze
Zobacz wszystkie
18.10.2014 21:57
Ciekawie nisko ma kierowca opuszczoną zasłonkę
😁
17.03.2014 17:49
Można chyba mówić i tak, i tak. Wydaje mi się, że obie nazwy są poprawne.
13.03.2014 19:17
Jeszcze jest zamiast "z tyłu" albo "w tyle" - "w tyłu"
13.03.2014 19:11
Cytat:
PP - Płaszów, PW - Wola
Czyli druga literka to skrót od nazwy zajezdni. Więc pierwsza literka P we wszystkich oznaczeniach, co znaczy? Jest to też skrót od jakiejś nazwy?
13.03.2014 18:57
A Wola i Płaszów jakie mają?
13.03.2014 18:28
Koniec Scanii CLL na 220? Olaboga!
🙁
P.S Co znaczy skrót PB? Pewnie coś z Bieńczycami, ale co dokładnie?
😳
05.01.2014 21:26
Genialne, takie inne niż wszystkie
😁
08.12.2013 21:20
Dokładnie! Jak kliknąłem w miniaturkę to byłem przekonany, że to makieta. Na zdjęciach z góry to świat zupełnie inaczej wygląda
🙂
03.12.2013 21:15
Bardzo fajne
😉
23.11.2013 11:00
Z takiego patrzenia aż by się chciało pospacerować przez środek ulicy
🙂
Pięknie.