Fotozajezdnia.pl
Użytkownik
Hasło
Zapomniałem hasła
Rejestracja
Nasza fotogaleria wykorzystuje pliki cookie.
Więcej informacji
OK
Galeria
Blog
Forum
Skocz do treści
Najlepsze zdjęcia
Nowe zdjęcia
Kategorie
Komunikacja w Krakowie
Komunikacja w Polsce
Komunikacja na Świecie
Imprezy komunikacyjne i kolejowe
Kolej
Lotnictwo
Różne
Zaawansowane szukanie
Zdjęcie tygodnia
Zdjęcie komunikacyjne
Белкоммунмаш 60102 #605
Autor:
robcio2262
Brak zdjęcia
Zobacz pozostałe
Mapa strony
Linki
Lista użytkowników
Regulamin
O nas
Ostatnia aktywność:
00:21
grzmen96
23:59
Sędzia Czesław
23:33
robcio2262
23:29
SoPelek
22:30
Krzysiek3
21:05
lesiu88
21:03
Laweta
19:19
snaczu
12:29
Paweł Pajor
19:07
Sudi
Skocz do menu
BW27
Data przyłączenia:
02.10.2012
Ostatnia aktywność:
05.06.2026
Komentarzy:
14
Średnia otrzymanych ocen:
0,00
(0 głosów)
Zdjęcia
Brak zdjęć
Ostatnie komentarze
Zobacz wszystkie
29.12.2014 21:52
Dlaczego w kluczowych dałeś
PKP
Przewozy Regionalne
❓
30.07.2014 11:22
Coś jak nasz autosan
27.05.2014 15:52
Też mi się wydaje że to jest SM31
14.05.2014 16:13
Od dziś Elf jest tramwajem.
😛
03.11.2013 12:44
Od kiedy lokomotywy intercity jeżdżą z wagonami PR jeśli dobrze pamiętam to jeździło zawsze cargo.
02.11.2013 16:26
A w kluczowych nie powinno być Newag zamiast PESA
❓
30.08.2013 23:02
Motorniczy miał chyba bardzo ciężki dzień.
😛
05.08.2013 21:59
Ładny jubileusz .
😈
05.08.2013 21:58
Czemu ma zniknąć
❓
05.08.2013 21:56
ACH i ten piękny "nowoczesny" stadion.
🤣