Ty2-911
Następne zdjęcie: Ty42-107»
Ty2-911
| Data zrobienia zdjęcia: | 31 maja 2026 roku (niedziela) |
| Opis: | Ostatniego dnia maja odbył się przejazd pociągu retro ze Skierniewic do Warszawy Głównej. Okazją była 10 rocznica Stacji Muzeum, a na czele składu pojawił się wracający z remontu Ty2-911 z Chabówki. Niestety pogoda, ani trasa tego dnia nie zachęcały do zdjęć. Choć oczywiście na stacjach po drodze ustawiały się tłumy mieszkańców z tych miejscowości. Jednym z niewielu ciekawszych miejsc do zdjęć był motyw z wiaduktem w Jaktorowie na którym namalowany jest mural poświęcony bitwie, która tam wydarzyła się. Choć z tej perspektywy słabo go widać przez roślinność. Idąc na miejscówkę mijało mnie Pendolino i miałem takie życzenie, żeby przy przejeździe parowozu górą przejechał jakiś skład, ale nie poszczęściło się. |
| Słowa kluczowe: | Jaktorów D29-1 Ty2 Ty2-911 retro |
| Data dodania zdjęcia: 03.06.2026 17:18, Wyświetleń: 221, Pobrań: 0, Wielkość pliku: 1.1 MB | |
| Dodał: | SoPelek |