Solaris Urbino 12.9 hybrid #DH406
«Poprzednie zdjęcie: Solaris Urbino 12.9 hybrid #DH406
Następne zdjęcie: Solaris Urbino 12.9 hybrid #BH401»
Solaris Urbino 12.9 hybrid #DH406
|
|
Ostatnie komentarze
M_Szymkowiak Użytkownik Komentarzy: 4229 12.05.2020 10:38 |
Są gdzieś aktualne trasy i rozkłady MEDów?
|
|
aster Użytkownik Komentarzy: 435 12.05.2020 20:16 |
Aktualne trasy są tu https://krabok.wordpress.com/2020/05/09/koronawirus-covid-19-w-krakowie-kolejne-linie-medyczne/ . Rozkładów nie widziałem, ale generalnie wszystkie linie zjeżdżają się pod Szpitalem Uniwersyteckim na 6:30 i 18:30 i w drogę powrotną ruszają o 7:30 i 19:30
|
|
Dziwny Użytkownik Komentarzy: 238 13.05.2020 15:51 |
Aktualne na 13.05:
MED6, 8 i 9 już nie kursują. MED 1 Bochnia-Szarów-Niepołomice-Wieliczka-Wielicka-Kostaneckiego-Szpital Uniwersytecki MED 2 Dobczyce-Gdów-Trąbki-Wieliczka-Wielicka-Kostaneckiego-Szpital Uniwersytecki MED 3 Luborzyca-Sulechów-Prusy-Raciborowice-Powstańców-29 Listopada-Opolska-Bratysławska-Prądnicka-ATW-Kamieńskiego-Wielicka-Kostaneckiego-Szpital Uniwersytecki MED 4 Iwanowice Dworskie Pętla-Michałowice-Węgrzce-29 Listopada-Opolska-Bratysławska-Prądnicka-ATW-Kamieńskiego-Wielicka-Kostaneckiego-Szpital Uniwersytecki MED 5 Wolbrom-Trzyciąż-Skała-Cianowice Duże-Zielonki-Glogera-Białoprądnicka-Opolska-Bratysławska-Prądnicka-ATW-Kamieńskiego-Wielicka-Kostaneckiego-Szpital Uniwersytecki MED 7 Czernichów Rynek-Wołowice-Jeziorzany-Rączna-Liszki-Księcia Józefa-Kościuszki-Kałuży - Muzeum Narodowe (powrót przez nawrotkę pod Muz. Nar.) - ATW-Kamieńskiego-Wielicka-Kostaneckiego-Szpital Uniwersytecki |
|