Strona główna / Komunikacja w Polsce / Łódź / Łódź - Autobusy / Mercedes Conecto G LF #1496

Mercedes Conecto G LF #1496

«Poprzednie zdjęcie: Mercedes Conecto G LF #1497
Następne zdjęcie: Mercedes Conecto G LF #1394»

Mercedes Conecto G LF #1496

Data zrobienia zdjęcia: 16 maja 2019 roku (czwartek)
Opis: Łódź, pętla Wydawnicza

Mimo ogólnej tendencji do zamykania, to może nie aż tyle, ale w Łodzi również się otwiera.
W minioną środę oddano do użytku pętle przy Wydawniczej, która wraz z pozostałym układem drogowym w okolicy, ostatnimi czasy była przebudowana. Główną różnicą jaka zaistniała przed i po jest dojazd do niej samej. Przed przebudową autobusy docierały do niej ulicą Tuwima i wjeżdżając od południa ustawiały się w kierunku północnym w stronę którego też kierowały się później celem wyjazdu. Od środy dojazd do pętli jest możliwy tylko od strony ulicy Nowowęglowej, która to potem przechodzi we Wydawniczą. Zmieniono też ruch na pętli. Od teraz autobusy wjeżdżają od strony południowej w którą po rundce wokół niej ustawiają się w kierunku południowym i następnie w tym samym kierunku wyjeżdżają.
Autobusy linii 83 jadące z centrum ulicą Tuwima dojeżdżają do nowo powstałego łącznika tej ulicy z Nowowęglową, a dalej z Kopcińskiego, a następnie skręcają w ten łącznik i na skrzyżowaniu z Nowowęglową odbijają w kierunku pętli. Oprócz 83 na dzień dzisiejszy bieg na Wydawniczej kończy też linia 54. Wjazd dla niej jest przewidziany ulicą Kopcińskiego, po czym skręcają od razu w stronę pętli. Wyjazd wygląda podobnie, jak w przypadku 83. Z tym, że po dojechaniu do skrzyżowania Nowowęglowej z łącznikiem zamiast w lewo, skręcają w prawo dojeżdżając tym samym do Kopcińskiego i kierując się dalej w stronę swoich drugich krańców.

PS. Nie wiem, jak sprawa się ma z jakością zdjęcia. Ostatnio przestałem ufać swojemu laptopowi w tych sprawach, bo w każdej przeglądarce i w każdym programie zdjęcia wyglądają inaczej. Dlatego jeśli będzie ono słabe, szczególnie pod względem kompresji, o to najbardziej się obawiam, to proszę je usunąć.
Słowa kluczowe: Łódź pętla Wydawnicza Mercedes Conecto G_LF #1496 linia_83 MPK_Łódź
Data dodania zdjęcia: 18.05.2019 04:22, Wyświetleń: 682, Pobrań: 2, Wielkość pliku: 1.0 MB
Dodał: SoPelek
IPTC Info
Date created: 16.05.2019
EXIF Info
Nazwa aparatu: NIKON CORPORATION
Model aparatu: NIKON D3100
Czas ekspozycji: 1/400 sec(s)
Wartość przysłony: F/5.6
Wartość ISO: 200
Data utworzenia: 16.05.2019 11:24:34
Długość ogniskowej: 50mm

Ostatnie komentarze

Nie ma komentarzy dla tego zdjęcia