Kraków, ulica Powstańców.
Scania CN94UA Omnicity #PE189 realizuje swój kolejny kurs na linii 105. Po skręcie w lewo z ulicy Powstańców, w ulicę Strzelców, wjedzie na pętlę Prądnik Czerwony.
Marcin3991: Wszystkie kursy linii 105 we Wszystkich Świętych są realizowane na trasie: Cmentarz Batowice- Prądnik Czerwony- Dworzec Główny Zachód (Galeria). Natomiast w pozostałych dniach linia 105 kursuje na trasie Prądnik Czerwony- Dworzec Główny Zachód (Galeria), natomiast linia 405 na trasie Dworzec Główny Zachód- Prądnik Czerwony- Cmentarz Batowice. Po przyjeździe kursu linii 405 do przystanku końcowego Cmentarz Batowice, następuje "przebieranka" na linię 105, która wtedy, z kolei ma trasę: Cmentarz Batowice- Prądnik Czerwony- Dworzec Główny Zachód (Galeria). Mam nadzieję, że jakoś zrozumiale to napisałem.